Otwarcie rynków w Yiwu

Po otwarciu głównych rynków yiwu, coraz więcej internetowych transmisji na żywo z celebrytów na rynek, niektórzy właściciele sklepów, sprzedawcy bezpośrednio wkraczają do bitwy, kupcy stają się kotwicami, internetowa transmisja na żywo przez celebrytów staje się gorącą falą w rynek yiwu.

W celu promowania integracji online i offline, nasze miasto zorganizowało takie działania, jak „handel elektroniczny na rynku”, „sprawiedliwe towary online”, „transmisja na żywo celebrytów w Internecie z ciepłą wiosną”, „wystawa online” itp. e-commerce miasta na rynek oraz precyzyjny dobór produktów, zamówień i sprzedaży online. Operatorzy rynkowi zakładają sklep na platformie handlu elektronicznego, aby rozwinąć rynek online.

Nasze miasto przyciąga do yiwu platformę transmisji na żywo, internetowe agencje serwisowe dla celebrytów i znane osobistości internetowe, w celu prowadzenia transmisji na żywo z akcjami towarowymi, do znanej platformy transmisji na żywo, skali internetowych agencji obsługujących gwiazdy, z własnym przepływem " web celebrity ”, w dziedzinie podatków, zakupu talentów, wsparcia dla dzieci w szkole. Grupa Mall będzie zajmować 25 000 metrów kwadratowych „centrum”, do internetowego parku przemysłowego na żywo. Zgodnie z polityką operatorzy rynkowi aktywnie zmieniają sposób działania, „celebrytka internetowa” z towarami, sprzedaż transmisji na żywo coraz bardziej zamożna.

„W szczególnym okresie epidemii szczególnie ważne jest, aby pokierować operatorami, aby otworzyli nowe kanały, takie jak transmisje online na żywo, przyspieszyć powrót kupujących i zwiększyć zaufanie rynku”. Osoba odpowiedzialna za grupę handlową powiedziała, że ​​wybuch zmusił właścicieli firm do przyspieszenia transformacji, „niepowodzenia w eksporcie zagranicznym, wielu kupców zwiększyło ekspansję rynku krajowego. Niektórzy z nich prowadzili tylko sprzedaż hurtową, ale teraz zaczynają zwracać uwagę na ten nowy sposób transmisji na żywo w Internecie ”.


Czas postu: Lip-02-2020